Kontrolní pracoviště š x h x v: 1462x753x2069 mm, 5 x zásuvka, 1x skříňka, barva dvířek šedá RAL7035


Popis produktu
Horní část je uzavíratelná hliníkovou roletou s mechanickým navíjecím mechanismem. Roleta je zakončená hliníkovým madlem s integrovaným rozvorovým zámkem. Zadní stěna je perforovaná s možností použití držáku závěsného sytému Q-SYSTEM.
Spodní část je vybavená zásuvkami a skříňkou. Zásuvky mají výsuv 100%, nosnost 80kg a rozměr vnitřní rozměr 612x612 mm. V zadní stěně umístěné větrací otvory.
Pracovní plocha je z laminované dřevotřísky tl. 28 mm s průchodkami pro kabeláž.
Celková nosnost korpusu je 700 kg.
Dodávka v rozloženém stavu, určeno k rychlé a jednoduché montáži dle návodu.
Vybavení:
1x zásuvka 75 mm
1x zásuvka 125 mm
1x zásuvka 250 mm
1x zásuvka 300 mm
1x skříňka 650 mm
1x počítačová zásuvka 100 mm (zásuvka je vybavena přestavitelným dnem, které umožňuje posun dna do vyšší úrovně)
Výška pracovní plochy 870 mm.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 223 kg |
| nosnost korpusu | 700 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| hloubka | 753 mm |
| hloubka zásuvky | 612 mm |
| šířka | 1462 mm |
| šířka zásuvky | 612 mm |
| výška celkem | 2069 mm |
bez DPH













