Sada 5 nádob 50 l pro tříděný odpad (šedá, žlutá, modrá, zelená, červená), výška 700 mm


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového plechu. Povrch práškově lakovaný, oděruodolný, hladký, lesklý, snadno se udržuje.
Odnímatelné horní víko se samozavírací klapkou.
Pro větší komfort vyprazdňování doporučujeme vkládat do košů odpadové PE pytle.
Ekonomicky výhodná sada nádob pro tříděný odpad (barevné rozlišení pro papír, sklo, plast, smíšený odpad, nebezpečné látky).
Parametry
| barva | více barev ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 50 l |
| hloubka | 255 mm |
| šířka | 335 mm |
| šířka celkem | 1675 mm |
| výška | 700 mm |














