Odpadkový koš kovový pro tříděný odpad, výška 700 mm, barva modrá RAL5012


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového plechu. Povrch práškově lakovaný, oděruodolný, hladký, lesklý, snadno se udržuje.
Odnímatelné horní víko se samozavírací klapkou.
Pro větší komfort vyprazdňování doporučujeme vkládat do košů odpadové PE pytle.
Parametry
| barva | modrá RAL5012 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 50 l |
| hloubka | 255 mm |
| šířka | 335 mm |
| výška | 700 mm |
















