Odpadkový koš kovový pro tříděný odpad, výška 950 mm, barva červená RAL3000


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového plechu. Povrch práškově lakovaný, oděruodolný, hladký, lesklý, snadno se udržuje.
Odnímatelné horní víko se samozavírací klapkou.
Pro větší komfort vyprazdňování doporučujeme vkládat do košů odpadové PE pytle.
Vyprazdňování nádoby usnadňuje manipulační madlo na víku.
Parametry
| barva | červená RAL3000 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 100 l |
| hloubka | 380 mm |
| šířka | 335 mm |
| výška | 950 mm |
















