Sada 3 nádob 100 l pro tříděný odpad (žlutá, modrá, zelená), výška 950 mm


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového plechu. Povrch práškově lakovaný, oděruodolný, hladký, lesklý, snadno se udržuje.
Odnímatelné horní víko se samozavírací klapkou.
Pro větší komfort vyprazdňování doporučujeme vkládat do košů odpadové PE pytle.
Vyprazdňování nádoby usnadňuje manipulační madlo na víku.
Ekonomicky výhodná sada 3 nádob pro tříděný odpad (barevné rozlišení pro papír, sklo, plast).Parametry
| barva | žlutá, modrá, zelená ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 100 l |
| hloubka | 380 mm |
| šířka | 335 mm |
| šířka celkem | 1005 mm |
| výška | 950 mm |
















