Záchytná vana EUR plastová, s ocelovým roštem, 1205 x 805 mm, bez nožiček, černá


Popis produktu
Vyrobena z lehkého, robustního a velmi trvanlivého polyetylénu .
- velikostně odpovídá rozměrům EUR palety
- pro skladování sudů do objemu 224 l
- vysoká chemická odolnost vůči kyselinám, louhům
Díky EUR rozměrům je skladování maximálně ekonomické, manipulace praktická. Prolisy slouží zároveň jako manipulační úchopy.
Provedení bez nožiček pro přímé postavení na zem popř. paletu (materiál nekoroduje).
S ocelovým, pozinkovaným roštem.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | s ocelovým roštem |
| nosnost | 600 kg |
| záchytný objem | 224 l |
| délka celkem | 1205 mm |
| šířka celkem | 805 mm |
| výška celkem | 330 mm |
bez DPH












