Záchytná vana EUR plastová, s PE roštem, 1205 x 805 mm, s nožičkami, černá


Popis produktu
Vyrobena z lehkého, robustního a velmi trvanlivého polyetylénu .
- velikostně odpovídá rozměrům EUR palety
- pro skladování sudů do objemu 224 l
- vysoká chemická odolnost vůči kyselinám, louhům
Díky EUR rozměrům je skladování maximálně ekonomické, manipulace praktická. Prolisy slouží zároveň jako manipulační úchopy.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | s plastovým roštem |
| nosnost | 600 kg |
| záchytný objem | 224 l |
| délka celkem | 1205 mm |
| šířka celkem | 805 mm |
| výška celkem | 440 mm |
bez DPH












