Podvozek pod EURO přepravky 600 x 400 mm, otevřený, 4 otočná kola z plastu, barva modrá

Popis produktu
- nosný rám z odolného plastu ABS, rozměrově optimalizovaného pro standardní EURO-přepravky 600x400 mm nebo dvě 400x300 mm
- boční hrana o výšce 25 mm zabraňuje sklouznutí přepravek
- teplotní odolnost: -20°C až +80°C
- vždy na 4 kolečkach o pr. 100 mm
Vidlice z pozinkovaného plechu, kolečka z bílého plastu.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| druh kol | 4 otočná kola |
| druh ložné plochy | rám otevřený |
| konstrukční materiál | plast |
| materiál obruče | bílý plast |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| hmotnost | 3,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| průměr kola | 100 mm |
| vnější délka | 615 mm |
| vnější šířka | 415 mm |
| vnější výška | 175 mm |
| vnitřní délka | 607 mm |
| vnitřní šířka | 407 mm |
bez DPH













































































