Podvozek pod EURO přepravky 600 x2 400 mm, otevřený, 4 otočná kola z šedé gumy (2 z brzdou), barva zelená

Popis produktu
- nosný rám z odolného plastu ABS, rozměrově optimalizovaného pro standardní EURO-přepravky 600x400 mm nebo dvě 400x300 mm
- boční hrana o výšce 25 mm zabraňuje sklouznutí přepravek
- teplotní odolnost: -20°C až +80°C
- vždy na 4 kolečkach o pr. 100 mm
Vidlice z pozinkovaného plechu, umělohmotná kolečka a tiché obruče z nešpinící šedé gumy
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| druh kol | 4 otočná kola (2 s brzdou) |
| druh ložné plochy | rám otevřený |
| konstrukční materiál | plast |
| materiál obruče | elastická šedá guma |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| hmotnost | 3,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| průměr kola | 100 mm |
| vnější délka | 615 mm |
| vnější šířka | 415 mm |
| vnější výška | 175 mm |
| vnitřní délka | 607 mm |
| vnitřní šířka | 407 mm |
bez DPH













































































